Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

CHP’den Umre Vaadi

24 Şubat 2014 Pazartesi, 16:28

esref-kasapoğlu4AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, yaptığı yazılı basın açıklamasında seçim gezileri kapsamında ilçeye bağlı Bereketli Köyü’ne giderek 30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde kendilerini desteklemeleri halinde Umre’ye yollayacaklarını vaat eden CHP’li Bandırma Belediye Başkan adayının bu tür vaatlerine itibar etmemeleri çağrısında bulundu.

Kasapoğlu “Ramazan ayında ilçede davul çalınmaması için İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’na teklif verip ardından da Yunus Emre Camii’nin kapısına kilit vuranlar şimdi kalkmışlar sadece seçilme uğruna vatandaşlarımızın dini duygularını su istimal ederek Umre’ye yollayacaklarını dile getirmişlerdir. Buradan CHP’li başkan adayına sesleniyorum. Mevlana’nın tabiri ile “Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol” dedi.

Kasapoğlu “Bunlar sadece Ramazan ayında cami kapatmıyorlar. Bunlar Manyas’ın Salur Beldesi Kalebayır Mahallesi’nde yapım çalışmaları devam eden Cemevi İnşaatını da durdurmuşlardır. Hiçbir engeli olmamasına rağmen CHP’li belediye başkanı Fethi Kilerci Cemevi inşaatı durdurmuştur. Bunların cem evine ve camiye bakış açıları budur” dedi

 

 

Devamında Kasapoğlu “Ramazan ayında bunlar Ramazan çadırında da Türk Sanat Müziğinin meşhur Meyhane şarkısını çaldırarak akıllarınca ramazan etkinliği adı altında millete taverna müziği ziyafeti çektiler” diye tepki gösterdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr