Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

CHP Bandırma Seçim Bürolarını Açtı

25 Şubat 2014 Salı, 23:13

chp-buroCHP Bandırma İlçe Teşkilatı Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Sözat ve Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza ile seçim bürolarını açtı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı düzenlediği etkinlikte CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, CHP Balıkesir Büyükşehir Adayı Sami Sözat ve CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza’nın katılımlarıyla Ordu Caddesi ve 17 Eylül Mahallesinde seçim bürolarını açtı.

Kalabalık bir parti topluluğu ile açılan Ordu Caddesi ve 17 Eylül Mahallesi seçim bürolarında konuşan Dursun Mirza; “Bandırma’da ilk seçim bürolarımızı Ordu Caddesi üzerinden ve 17 Eylül Mahallesi’nde Cin Çukuru hemen yanında üyelerimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine açmaktan son derece mutluyum. Bu iki seçim bürosun da büyük emeği olan Tolga Tosun ve Suat Ok kardeşime de teşekkür ederim. CHP olarak Bandırma’da bir kez daha halkımızın güvenine talibiz ve görüyorum ki halkımızda bizlere bu güveni vermeye kararlı. 5 yıl önce göreve geldiğimizde bize inanmayan ‘bunlar belediyecilikten ne anlar, yakında kavga ederler’ diyenler; şimdi bekledikleri daha doğrusu istedikleri olmayınca suspus oturuyorlar. Biz onlara 30 Martta bir kez daha cevap vereceğiz. Çünkü biz makam mevki peşine düşenlerden değiliz. Rant için değil, hizmet için vatandaşlarımızı oylarına talibiz” dedi.

 YOLDAN GEÇENLER ALKIŞLARIYLA DESTEK OLDU

CHP Bandırma İlçe Teşkilatının Ordu Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosu açılışına katılım yoğun olduğu gibi yoldan geçenlerin ilgisi de büyük oldu. CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Sözat ve CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza’nın konuşmalarına alkışlarıyla cevap verdi. Dursun Mirza alkışlar karşısında ‘Bandırma’yı sizinle beraber yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

 “ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI”

17 Eylül Mahallesi’nde Cin Çukuru yanında bulunan CHP Seçim Bürosu’nun açılışında konuşan CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Sözat; “30 yıldır siyasetin içinde bu halkın karşısına çıkıyorum. Çıktığım yer an, tıpkı ilk günün gibi hesap verebilirlik korkusuyla dolu. Çünkü bizleri bu makamlara layık gören halk, zamanı geldiğinde ve hatamızı gördüğünde bizi buradan indirme hakkına da sahiptir. 30 yıl boyunca çiftçinin yanında oldum. Bir elim siyasetin içinde olurken, bir elimde toprağın içinde oldu. Allah’a şükür bu zamana kadar boğazımızdan haram lokma geçmedi. Allah bundan sonrada geçmesini nasip etmesin. Yıllarda demokrat parti kimliğimiz ile bu halkın, sizlerin karşısına çıktım ama şimdi ülkenin geldiği durum ortada. Artık karanlıktan aydınlığa çıkmanı vakti geldi. Halk çıkarları için, alın teri, hak ve özgürlük için sorumluluk almanın şimdi tam zamanı. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr