Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

CHP 91 Yaşında

09 Eylül 2014 Salı, 21:35

Cumhuriyet Halk Parti’nin kuruluşunun 91.yılı düzenlenen törenlerle kutlandı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Programının yoğunluğundan dolayı törene katılmayan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça kutlama mesajı gönderdi.

-Demokrasi mücadelesi veren tek partiyiz
Törende konuşan CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay “Memleketimiz üzerinde savaş bulutlarının kâbus gibi çöktüğü o zor yıllarda temeli Sivas ve Erzurum Kongrelerinde atılan Cumhuriyet Halk Partisi önce Türkiye Cumhuriyetini kurmuş, daha sonrada memleketin iktisadi ve fikri kalkınmasında öncülük etmiş, demokrasinin temellerini atmış ve halen demokrasi mücadelesi veren yegâne partimizdir” dedi.
-Partimizin kuruluşu kutlu olsun
Atakay devamında şunları söyledi “91 yıldır Türk siyasi tarihinde mücadele veren Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanlarına, bakanlarına, milletvekillerine, belediye başkanlarına, meclis üyelerine, il ve ilçe başkanlarına ve partimizin omurgası olan değerli üyelerimize ve kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımı sınarım. Partimizin kuruluşunun 91.yılı kutlu olsun”

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr