Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cenuta İndirim Kodu ve Kuponu (%20 İndirim) 2024

Cenuta Hosting firması indirim

Cenuta Hosting firması indirim kodu ile wordpress hosting, limitsiz hosting, hazır site, ekonomik hosting, windows hosting, kurumsal hosting, domain ve SSL alımlarında net % 20 indirim sağlayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler; 

 1. Aşağıdaki görsele yada bu linke TIKLAMAK,
 2. Size uygun kampanyadaki kodu kopyalayıp sepete ekle ekranında “Promosyon Kodu” alanına kodu yapıştırmak olacaktır.

Not :  Aşağıdaki görsele tıklamadan yapacağınız alışverişte indirim uygulanmayacağı için yukarıdaki %20 indirimli hosting alabilmek için 2 işlemi de yapmanız gerekmektedir.

cenuta indirim

Cenuta İndirim Kodu ve % 20 İndirim Kuponları

 • WordPress Hosting %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Limitsiz Hosting %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Hazır Site %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Ekonomik Hosting %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Windows Hosting %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Kurumsal Hosting %20 İndirim : 8UDSN3KDMM23
 • Reseller / Bayi Hosting %15 İndirim : K7KO7S7NV6XA

cenuta indirim

Teknoloji çağında yaşıyoruz ve artık geniş kitlelere ulaşmanın en kolay yolu internet oluyor. İnternetin sınır tanımayan avantajlarından faydalanmak için atmanız gereken ilk adım ise bir web sitesine sahip olmanızdır. Günümüzde web sitelerin kıymet kazanmaya devam ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Gerek ürün ya da hizmetleri tanıtmak gerekse bilgi ya da görsel paylaşmak için siz de bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Teknik anlamda bir web sitesine sahip olmak çok kolay gibi görünebilir. Ancak sitenin hem ziyaretçi çekmesi hem de siteye gelen ziyaretçilerin uzun süre sitenizde zaman geçirmesini sağlamak sanıldığı kadar kolay olmuyor.

Öncelikle bunun için web sitenizin alt yapısının uygun olması gerekiyor. Artık çeşitli programlar aracılığı ile bir internet sitesi kurmak oldukça kolaylaştı. Dileyen herkes söz konusu programları kullanarak kendi web sitesini kurabiliyor. Şayet ticari hedefleriniz varsa ve web siteniz de bu hedeflere hizmet edecekse bu durumda her adımı son derece dikkatli bir şekilde atmanız gerekir. Öncelikle hangi adımları atmanız gerektiğini gözden geçirelim.

 • Domain (alan adı) seçimi
 • Hosting (web sayfası yüklemek için gerekli alan)
 • Site tasarımı
 • Görsel içerik oluşturulması
 • Yönetim paneli inşası
 • Sitenin yayına hazır hale getirilmesi

Yukarıda sıraladığımız bu adımların her birinin bir diğeri kadar önemli olduğunun altını çizelim. Özellikle ilk adım olan alan adı seçimi konusunda dikkatli olmalı ve ürünü/hizmeti ya da markayı yansıtan bir alan adını seçmelisiniz. Bu konuda gelişigüzel seçimler yapanların ileride ne denli pişmanlıklar yaşadıklarından söz etmeye dahi gerek yok. Domain seçimi yapmadan önce web sitenizin hangi kategoride olacağını da doğru şekilde belirlemelisiniz. Bu konuda işinizi kolaylaştıracak bazı örnekler verelim:

 • Online satış sitesi
 • Haber sitesi
 • Oyun sitesi
 • Tanıtım sitesi
 • Blog sitesi
 • Kurumsal site
 • Kişisel site
 • Paylaşım sitesi
 • Forum sitesi

Bu örneklere yeni site seçeneklerini de ekleyebiliriz. Bir seçim yapmanızın ardından domain aşamasına geçebilirsiniz. Sizlere önerimiz alan adı seçimi için rotanızı LimonHost internet sitesine çevirmeniz olacak. Zira gayet uygun fiyatlı alan adı seçeneklerini değerlendirme şansından bu sayede faydalanmış olursunuz.
cenuta indirim

Alan Adı Seçerken Dikkat!

Seçtiğiniz alan adının olabildiğince akılda kalıcı ve kısa olmasına özen göstermelisiniz. Çok uzun ya da karmaşık olan alan adları akılda kalmıyor. İşinizi anlatan ya da iş fikrinizi yansıtan bir alan adı seçimi yapmanız da ileride faydasını göreceğiniz unsurlarsan biridir. Elbette alan adı ‘’ -, ?, !, #, -’’ gibi özel karakterler de içermemelidir. Bununla birlikte .com, .net, .co, .org, .biz, .com.tr gibi domain uzantılarına yönelmeye çalışmanız da önem taşıyor. Zira bu ve benzeri uzantılar, internet kullanıcılarında ‘güçlü bir marka’ izlenimi yaratıyor ve aynı zamanda güven veriyor. Limonhost.net üzerinden bu domain uzantılarına sahip olan alan adı seçimini gayet kolay yapabilirsiniz.

Bu arada xyz, .info, .me, .work gibi domain uzantılarının da geniş tescil imkanı sunduğunun altını çizelim. Yukarıda sıraladıklarımız kadar popüler olmasalar da bu ve benzeri alan adları sunduğu geniş tescil imkanları ile ciddi bir avantaj sunabiliyor. Dolayısıyla seçenekleriniz arasında bu alan adı uzantılarının da olduğunu bilmenizi isteriz. Limonhost.net üzerinden önemli fırsatlar sunuluyor. Pek çok kişi alan adı seçiminde tercihini bu yönde kullanıyor çünkü yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm sene boyunca gayet düşük fiyatlarla alan adı seçimi yapılabiliyor.

cenuta hosting
CENUTA HOSTİNG İNDİRİMLERİ

Güçlü Bir Hosting Çok Önemlidir!

Elbette alan adını ne kadar dikkatli seçiyorsanız hosting seçimini de o kadar dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Güçlü bir hosting ile web sitenizin ulaşılabilir olması son derece mühimdir. Bu noktada da Cenuta hosting sağlayıcısı seçeneklerinden faydalanmanız, sizi titiz bir araştırma yapma derdinden kurtaracaktır. Web sitenizde üstün performans arıyorsanız size sunulan hosting paketlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte yüksek oranlarda indirim fırsatlarından faydalanacak olmanız da cabası…

Web sitenize kullanıcıların kısa süreli olarak ulaşamaması bile ciddi sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Bu nedenle kesintisiz bir hosting sunan firmaları tercih etmeniz aslında bir seçenek değil zorunluluktur. Peki, LimonHost bu noktada hangi yönleri ile ön plana çıkıyor? Bu sorunun yanıtını da sizlere kısa bir liste halinde aktaralım.

 • % 100 SSD disk
 • Ücretsiz alan adı
 • 15 gün koşulsuz iade garantisi
 • Ücretsiz SSL sertifikası

Web sitesi sahibi olmak isteyenler için bu 4 unsurun her biri oldukça önemli ve dolayısıyla LimonHost da bu şansı sunabiliyor. Özellikle SSL sertifikasının olması, kullanıcıların web sitenize güven duyması açısından önemlidir. Alan adını ücretsiz olarak alabilecek olmanız da web site için ayırdığınız bütçeden hatırı sayılır oranda bir tasarruf yapmanızı sağlar. Kesintisiz bir hosting hizmeti almanızı sağlayacak olan paketlerden de söz edelim. Başlangıç paketi, ekonomik paket, kurumsal paket ve ekstra paket seçenekleri mevcut… Bu seçenekleri incelediğinizde hangisinin sizin için daha uygun olduğunu belirlemeniz de uzun sürmeyecektir.

Bu arada cPanel – Plesk Panel, ücretsiz yedekleme ve ücretsiz SSL sertifikası tüm paket seçeneklerinde olduğundan hangisini tercih ederseniz edin bu avantajlardan da faydalanmış olacaksınız. Aynı zamanda sunulan 4 hosting paket seçeneklerinin 3’ünde ücretsiz domain ve otomatik kurulum bulunuyor. Zira siteyi incelediğinizde sunulan seçenekleri de çok daha yakından görebilirsiniz. Hosting paketlerini mercek altında almanız durumunda merak ettiğiniz her türlü sorunun yanıtını da zaten karşınızda görebiliyorsunuz. Artık dijital dünyanın sağladığı avantajlardan istifade etmek için harekete geçme vaktiniz geldi. İlk adım bir web sitesi kurmak ve bunun için de hemen söz ettiğimiz platformu ziyaret edebilirsiniz.

nev bandırma