Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çalışmalar Pazartesi Başladı! Büyükşehir Bandırma’nın Araç Trafiğini Rahatlatıyor…

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma’nın araç trafiğini rahatlatmak için Bandırma Sanayi ve Etibor kavşakları ve yan yollarında Büyükşehir tarafından başlatılan çalışmaları inceledi. Başkan Yılmaz, “Bandırma’nın insanı çok güzel, her şeyin en iyisini hak ediyor. Tüm gücümüzle Bandırma’dayız” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sabah ve akşam saatlerinde trafiğin yoğun olarak yaşandığı Bandırma Sanayi ve Etibor kavşaklarını rahatlatmak amacıyla Sanayi ve 600 Evler mahalleleri arasında, karayoluna paralel yan yolların alt yapı ve asfaltlama çalışmalarına başladı. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve beraberindeki heyet ile birlikte asfalt ve refüj çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz, asfalt öncesi dolgu malzemesinin serimini gerçekleştirdi.

“TÜM GÜCÜMÜZLE BANDIRMA’DAYIZ”
Büyükşehir Belediyesi olarak ‘her yerdeyiz’ sloganıyla tüm ilçelere hizmet verdiklerini söyleyen Başkan Yılmaz, “Bandırma’yı hak ettiği güzelliğe yeni yatırımlarımızla kavuşturuyoruz. Bandırma için daha çok projemiz var. Kimisi kısa sürece bitecek kimisi de projelendiriliyor. Bandırmalı hemşehrilerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bandırma’ya her yaptığımız hizmet, karşılığını buluyor. Bandırmalı hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz. Otoparkından sahil düzenlemesine yeni yerleşim alanlarından suya kadar hepsini tamamlıyoruz. Ülkemizin gelişimine paralel Bandırma’yı daha da geliştireceğiz. Biz Bandırma’yı çok seviyoruz. İnsanı çok güzel her şeyin en iyisini hak ediyor. Tüm gücümüzle Bandırma’dayız” dedi.

nev bandırma