Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Belediye’den 17 Eylül’e Eğitime Projeksiyon Desteği

05 Mart 2014 Çarşamba, 14:39

17eylulBandırma Belediyesi tarafından yapılan projeksiyon aleti yardımları devam ediyor. Yapılan yardımlar kapsamında son olarak Bandırma 17 Eylül İlkokuluna Belediye Başkanı Sedat Pekel tarafından projeksiyon aleti hediye edildi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Sedat Pekel, Bandırma Belediyesi olarak çağdaş bir eğitim ortamına katkı sağlamak ve öğrencilerimizin daha modern imkânlara sahip olması düşüncesiyle Bandırma ve bölgedeki okullara destek verdiklerini söyledi.

Pekel: “Bandırma’nın yerel yönetimi olarak eğitim alanında yerine getirdiğimiz çalışmalarla okullarımıza ve öğrencilerimizin her zaman yanında olduk. Okullarımızın fiziki problemlerinin giderilmesi ile birlikte öğrencilerimizin günümüz koşullarına uygun bir şekilde daha çağdaş bir eğitim alabilmesi için yerine getirdiğimiz araç-gereç yardımlarımız, bu amaçla sürdürdüğümüz hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Bu düşünceyle son olarak bizlere 17 Eylül İlkokulundan gelen talep üz

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr