Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Bayanlar Borsa’da 8 Martı Kutladı

08 Mart 2014 Cumartesi, 11:23

norsaBandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel’inde katılımı ile Bandırma Ticaret Borsası’nda düzenlenen Kadınlar Günü kutladı.

Bandırma Ticaret Borsası’nın Kadın Girişimciler Kurulu’nun Dünya Kadınlar Günü ve Girişimcilik Haftası dolayısıyla düzenlenen Meltem Kurtsan’ın konuşmacı olarak katıldığı Kalkınmada Girişimci İş Kadınlarının Rolü Semineri’ne iş sanat siyaset dünyasının sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Borsa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Buket Boyacı, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin iş kadınının rolü hakkında konuşmalar yaptıktan sonra Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel kürsüde yaptığı konuşmada 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün önemini Bandırma’nın vizyonunu ve 5 yılda yaptıkları hizmetleri anlattıktan sonra eşi öğretmen Feride Pekel ile birlikte toplantıya katılan bayanlara kırmızı karanfil ve saksı kırmızı gül hediye ettiler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr