Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Başkan Pekel YGS Öğrencilerini Unutmadı

22 Mart 2014 Cumartesi, 17:57

pekel-turkBandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel yaptığı açıklamada Pazar Günü yapılacak YGS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Pekel’in açıklamasında şöyle dedi:

“Sevgili Gençler,

Önümüzdeki Pazar günü sizleri zorlu bir sınav bekliyor.

Ülkemizdeki çarpık eğitim sisteminin bir sonucu olarak, sınavlarla boğuşarak geçen öğrencilik yıllarınızın en önemli dönüm noktasındasınız.

Lise eğitiminizi tamamlayarak bir üniversiteli olabilmenin kapısına kadar geldiniz. Şimdi önünüzde bu kapıyı açabilmeniz için önemli bir engel var… Bu engel YGS, yani Yükseköğretime Geçiş Sınavı.

Çok uzun yıllardan beri bu sınavları başarıyla geçerek istediğiniz üniversitelere gidebilmek için çalışıyorsunuz. Yaşamınız okul, dersane, sınav ve testlerin kıskacında adeta. Geleceğiniz birkaç saatlik sınavlardaki başarınıza bağlı.

Yaşamınızın en güzel yıllarında, omuzlarınızda gereksiz pek çok yük taşımak zorunda bırakılıyorsunuz.

Ama biz sizlere güveniyoruz. Tüm bu zorlukları aşabilecek güçte ve yetenektesiniz.

23 Mart 2014 Pazar günü yapılacak YGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. En az sizin kadar, belki daha fazla bir heyecanla bu sınavı yaşayacak ailelerinize de “her şey gönüllerince olsun” diyor, bundan sonraki yaşamınızda da mutluluklar diliyorum.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr