Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Başkan Pekel “Seni Unutmayacağız”

22 Şubat 2014 Cumartesi, 15:02

icerik_NESRNBandırma Belediye Başkanı Sedat PEKEL, Kent Konseyi Kadın Komisyonu Başkanı emekli öğretmen Nesrin AYDOĞMUŞ’un vefatı nedeniyle yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:

“İnsan sevgisiyle dolu yüreği, güler yüzü ve içtenliğiyle Bandırma’nın yararına olan ve insana hizmet amaçlı her adımda hep ön sırada yer alan değerli öğretmenimiz Nesrin AYDOĞMUŞ’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum.

Beraber pek çok projeye hayat verdiğimiz, Kent Konseyi Kadın Komisyonu Başkanı olarak kadınlarımızın yaşadığı sorun ve sıkıntılardan kurtulması konusunda hep bir çaba içinde olan sevgili Nesrin Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Nesrin Hocamızın o içten ve sıcak gülüşünü, Bandırma için, kadınlarımız için, halkımız için gösterdiği çabaları asla unutmayacağız.

Mekanın cennet olsun Nesrin Hocam.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr