Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Başkan Mirza’dan İmza Kampanyasına Destek

25 Temmuz 2014 Cuma, 22:06

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma’da değişikliği planlanan Halk Eğitim Merkezi yerine İmam Hatip Lisesi’ne karşı düzenlenen imza kampanyasına katılarak destek verdi. Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda CHP Kadın Kolları’nın düzenlediği imza kampanyasına katılan Başkan Mirza şöyle konuştu.

“Halk Eğitim binasının imam hatip olmasına karşı olmamızın nedeni o binanın Halk Eğitim Merkezi için özel olarak inşaa edilmiş olması ve o iş için uygun olmasıdır. Daha önceden de belirttiğim gibi eğitim için ayrılan arsalardan birine, okul için uygun olacak bir bina yapılsın. Biz de bu konuda destek verelim. İmam Hatip Liselerine karşı değiliz. Aydın din adamlarımız yetişsin. Zaten ilk olarak da CHP döneminde kurulmuştur imam hatip liseleri. Bizim isteğimiz Halk Eğitim için uygun yapılan binanın yine aynı hizmeti vermesi ve halkımıza beceriler kazandırmasıdır. Halk Eğitim Merkezlerinden sertifika alarak evinin ekmeğine katkıda bulunan kadınlarımızın, halkımızın bu hizmeti almaya devam etmesidir. Gelsinler yer gösterelim. Amacına uygun bir bina yapılsın.
Bu düşünce ile CHP Kadın Kollarının düzenlediği imza kampanyasına destek veriyorum.” dedi.

Bandirma.com.tr

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr