Banvit Oyuncuları Sağlık Kontrolünden Geçti

01 Eylül 2014 Pazartesi, 17:40

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da yaptığı kamp çalışmaları ile sürdüren Banvit’te sezon öncesi rutin sağlık kontrolleri tamamlandı.

Bursa ve Ankara’da gruplar halinde öncelikle kan tetkikleri ile başlayan sonrasında ise dahiliye, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde devam eden kontroller, akciğer ve efor testlerinin yapılmasıyla tamamlandı. Sağlık kontrollerinde oyuncu ve teknik heyette herhangi bir probleme rastlanmadı.

6 Eylül tarihinde ilk etap çalışmalarını tamamlayarak Bandırma’ya dönecek olan yeşil-turunculu ekipte oyuncuların performansı ve istekli çalışması teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

12 Eylül tarihinde Maxit Cup turnuvasına katılmak üzere Almanya’nın Bamberg şehrine hareket edecek olan Banvit, 16 Eylül tarihinde ise Nick Galis Cup turnuvasında yer almak üzere Yunanistan’ın Selanik şehrine geçecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr