Bandırma’da TC’li Çocuk Parkı

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 22:49

Bandırma Belediyesi yeni dönemle birlikte kentimizin farklı noktalarına yapımı tamamlanan 8 adet Yeni Çocuk Parkı, Spor ve fitness alanlarını hizmete aldı.

Park-Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerince kentimizin birçok noktasında yapımı gerçekleştirilen Çocuk Parkları ve Spor Aletleri Projelerinde, son olarak peyzaj çalışmaları tamamlanarak çocuklarımızın ve ailelerinin hizmetine sunuldu. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza,  çocuklarımızın sosyal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlaması amacıyla yapımına başlanan 8 adet yeni çocuk parkı ve spor alanlarıyla birlikte vatandaşlarımızın hem çocukları hem de aileleriyle birlikte hoş vakit geçirebilecekleri alanların olacağını söyledi.

Mirza: “Bilindiği gibi bir önceki dönemde 18 adet yeni çocuk parkı projemizi tamamlamıştık. Şimdi de kentimizin farklı noktalarında 8 adet yeni çocuk parklarımızı içinde bulunduğu çocuk oyun gruplarının yanı sıra ailelerimiz içinde spor aletleri de park projelerimizi tamamladık. Bu oyun alanlarımızda çocuk oyun gruplarının yanı sıra aileler için de spor aletlerimizde yer alıyor. Yeşil alanlarıyla,  kauçuk zeminleriyle, çevre düzenlemeleriyle, standartlara uygun oyuncaklarıyla bu alanları halkımızın hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni parklarımız halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr