Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Bandırma’da Ramazan Şenlikleri Düzenleniyor

24 Haziran 2014 Salı, 10:44

Bandırma’da Ramazan ayında birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikler vatandaşlarla buluşuyor.

Bandırma Belediyesi, bu yıl 28 Haziran – 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında yaşanacak olan Kutsal Ramazan Ayı boyunca iftarın hemen ardından Cumhuriyet Meydanında birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinleri halkımızla buluşturuyor.

Bandırma Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinliklerinde hafta arası günlerde geleneksel ramazan eğlencelerimizden meddah, Hacivat-Karagöz, Aşık ile Maşuk, kukla tiyatrosu, Nasrettin Hoca, Ramazan yarışmaları, Ramazan maskotları, sihirbaz ve animasyon gösterileri ile Cuma ve Cumartesi akşamları ise sohbet programları ve konserler düzenleniyor.

Sohbet programlarında; Prof. Dr. Emin IŞIK (İlahiyatçı), Dr. Ender SARAÇ(Beslenme Uzmanı),  Şaban KIZILDAĞ (Kişisel Gelişim Uzmanı), Doç. Dr. Erhan AFYONCU (Tarihçi), Yrd. Doç. Dr. Coşkun YILMAZ(Tarihçi), Tayfun Talipoğlu (Gazeteci), Vehbi Vakkasoğlu  (Yazar) ile keyifli Ramazan geceleri sizleri bekliyor.

-Kadir gecesinde özel bir program

Kadir gecesi özel programımızda dünya birincilerinden Kuran-ı Kerim ziyafetleri ile Bandırmalı Din Görevlileri Tasavvuf Grubuyla özel bir gece yaşayacağız.

-Ramazan etkinlikleri kapsamında Ebru Sergisi

Belediye Kültür Sanat Merkezinde Tuba Ruhengiz AZAKLI ya ait ‘Ebru Sergisi’ 19 Temmuz Saat 18.00 de açılışı yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr