Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’da Özel ve Çömez Arasında Pankart Tartışması

Bandırma’da miting düzenleyen Özgür Özel, Cumhuriyet Meydanı’nda İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turhan Çömez’in astığı pankarta tepki gösterdi.Özel’e Çömez’den cevap gecikmedi. Detaylar haberimizde.

Bandırma’da miting düzenleyen Özgür

Pankartta, “Sayın Özgür Özel, adaylarınıza oyu İYİ Parti’lilerden değil, DEM’lilerden isteyin. İYİ’lerden size oy yok.” yazısı yazıyordu. Özel duruma mitingte tepki gösterere “Bir partinin genel başkanı bir meydana gelecek, bir miting yapacak. Sen de gidip ananın evine pankart astırıp protesto yapacaksın. Yazıklar olsun. Balıkesir’de Ahmet Akın’ın hakkını savunacağız diyenler aksine geçmişte AK Parti’de siyaset yapıp muhalifleşen, bizim hepimizin emeğiyle var edilen, televizyon kanallarında ün yapan birisi ile geldi karşımızda aday oldu.” diye konuştu.

Özel’e Çömez’den cevap gecikmezken Çömez, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Özgür Bey zor durumda. Özgür Bey hem partisinin içerisinde zor durumda hem sahada zor durumda. Bunun vermiş olduğu gerginlikle ne yazık ki biraz da siyasi rotasını şaşırarak değişik yollara dalıp siyaset yapmaya çalışıyor. Kendisi gittiği her yerde Manisa ve Ordu başta olmak üzere İYİ Parti’lilere mesaj vererek ‘Bizim partimize oy verin’ diyor. Bu siyasi nezaketsizliktir. Siyasi etik dışıdır. Siz eğer oy alacaksanız projelerinizle, kadronuzla, etrafınızla ve ekibinizle ve söylemlerinizle oy talep edin. Bir partiyi ve o partinin tabanını hedef alarak, sürekli tekrar eden söylemlerle o partinin tabanından oy talep etmeyin. Bunu geçtiğimiz günlerde Manisa’da, Ordu’da ve şimdi de Balıkesir’de yaptı. ‘İYİ Parti’lilerden oy istiyorum’ dedi. Sayın Özgür Özel, İYİ Parti’lilerden sana oy gelmez. Senin duruşuna, senin tutumuna, senin anlayışına, senin vizyonuna, senin kapasitene, senin kabiliyetine, senin yönetim anlayışına, İYİ insanlardan oy gelmez. Gelse gelse DEM’lilerden oy gelir.” şeklinde açıklamada bulundu.

İŞTE GÜNDEM OLAN O PANKART

nev bandırma