Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Bandırma’da 1 Mayıs Hazırlıkları

27 Nisan 2014 Pazar, 12:28

Bandırma’da ki işçi ve memur sendikalarının biraya gelmesiyle oluşturulan Bandırma Emek Platformu 1 Mayıs hazırlıklarına başladı. Platform üyeleri Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanlığında bir araya geldi.

Emek Platformu Dönem Sözcüsü Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Mayıs İşçi Bayramının ilçede coşkuyla kutlanacağını söyledi. Tüm Bandırmalıları 1 Mayıs kutlamalarına davet eden Kayan “Amacımız sorun ve taleplerimizi dile getirmektir. Emek Platformu olarak bu güne kadar hiç ayrışmadan yana olmadık, bundan sonrada olmayacağız. 1 Mayısları coşku içinde ve daha iyi günlere ulaşabilme dileğiyle kutlamayı amaçlıyoruz. İşçi Bayramımıza tüm Bandırmalıları davet ediyor ve işçilerimizin bu mutlu ve coşkulu günlerinde yanlarında olmalarını istiyoruz”dedi.

İlkhaber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr