Bandırma Ülkü Ocakları’nda Görev Değişimi

08 Eylül 2014 Pazartesi, 09:38

Bandırma Ülkü Ocakları Başkanı Tamer Deniz görevini Bahadır Genç’e devir etti. MHP Bandırma İlçe Başkanı İlçe Başkanı Karani Erkul, Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Genç’i ziyaret edip görevinde başarılar diledi.
MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul ziyaretinde yaptığı konuşmada, ülkenin
zorlu bir imtihandan geçtiğini söyledi. Erkul “Türkiye, zorlu bir imtihandan geçiyor ve bugünlerde ülkücü harekete büyük görevler düşmektedir. Türk’ü ateşle imtihanından zarar görmeden çıkartacak ve kurtuluşa erdirecek olan ülkücü gençliktir. Bu nedenle tabandan tavana büyük görevler düşmekle birlikte herkes elini taşının altına koymalı ve sorumluluk duygusuyla hareket etmelidir. Bu güne kadar Bandırma’da davamızın sancaktarlığını yapan ülkü ocaklarımızın başkanlarına ülkücü hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Bahadır Genç’e yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr