BANDIRMA MHP’DEN ANITKABİR ZİYARETİ | Bandirma.com.tr

11 Aralık 2023 - 15:26

BANDIRMA MHP’DEN ANITKABİR ZİYARETİ

BANDIRMA MHP’DEN ANITKABİR ZİYARETİ
Son Güncelleme :

11 Kasım 2013 - 21:52

1.746
google haberler

mhp antkabir-1Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Yönetiminden Cumhuriyetin  kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 75.yılında Anıtkabir’de bulunan anıt mezarını ziyaret etti.

MHP Bandırma İlçe Başkanı Erkul “Cumhuriyetin  kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü  vefatının 75. Yılında rahmetle anıyoruz. Büyük bir komutan olarak milletimizle birlikte, hayatını içinden yetiştiği Türk milletine adayan Atatürk, eşsiz bir devlet adamı ve lider olarak da yaktığı bağımsızlık meşalesinin altına milletimizi toplamış; işgale, esarete ve teslimiyete başkaldırarak düşmanlarımıza haddini bildirerek istiklal mücadelesini zafere ulaştırmıştır”dedi.

-Atatürk’ü doğru anlamamız gerekiyor

10 Kasımların Atatürk’ün 57 yıllık hayatını, mücadelesini, milletimize kazandırdıkları ve kazandırmak istediklerini doğru anlama bakımından öneminin büyük olduğuna dikkat çeken Erkul “Atatürk’ün  ifadesiyle “Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir” düşüncesi, milli bir devlet, vatansever aydın ve idareci, milli benliği güçlü bir millet olma değer ve ideallerinin sürekli koruması  O’nun devlet anlayışının temelini oluşturmuştur. Atatürk, muasır medeniyet seviyesini bizlere hedef gösterirken, sürekli dinamizm içinde olan, modernleşme gayretlerini kesintisiz sürdüren, her bakımdan güçlü, demokratik, çağdaş ve müreffeh bir Türkiye idealini de ortaya koymuştur. Bu duygu ve düşüncelerle, Ezelden ebede yaşayacak olan büyük Türk milletinin en seçkin evladı ve kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 75.yıldönümünde, özlemle yad ediyoruz”şeklinde konuştu.

MHP ilçe yönetiminin Anıtkabir ziyaretine gençlik,kadın kolları ve ülkü ocakları yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x