Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Bandırma MHP Meclis Üyelerini Tanıttı

05 Mart 2014 Çarşamba, 16:06

meclis-mhpMilliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı Sahil Kahvaltı Salonunda düzenlediği bir toplantıda belediye meclis üyelerini kamuoyuna tanıttı.

MHP Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, “30 Mart 2014 günü gerçekleşecek yerel seçimler Türkiye’nin varlığını, milli birliğini, gelecekteki devlet ve toplum yapısını doğrudan etkileyecek ve tayin edecek özelliktedir. Türk milleti, milli değerler ve birlikte yaşama ülküsü etrafında kenetlenecek, Türkiye’nin bölünmeyeceğini dosta ve düşmana bir kere daha gösterecektir” dedi.

Erkul “Bu seçimlerde milletimiz ya AKP ve işbirlikçi çıkar çevrelerinin koalisyonunu, yada ülkemizi bölgesel ve küresel çapta lider yapmaya yemin etmiş Türk milliyetçilerini seçecektir. Bir yanda, milletimizi ve varlıklarımızı sömürmeye hazırlanan küresel odaklar, diğer yanda da hakkaniyet ve adaleti savunan vatan evlatları durmaktadır. Bir yanda, siyasi ikbal ve menfaat için siyasete soyunanlar, diğer yanda millete hizmet ve milli değerlere sadakat için Türkiye’ye talip olan Milliyetçi Hareket bulunmaktadır. İhanet mi, sadakat mi; kardeşlik mi, kanlı kavga mı; paylaşım mı, vurgun mu; tok karın, dik baş ve mutlu yarın mı; yoksa bir torba kömür, bir paket makarna mı; İşte 30 Mart 2014 günü bunların oylaması ve sağlaması yapılacaktır” şeklinde konuştu.

Yerel seçimlerde hiçbir siyasi partiyle ittifak yapmadıklarını dile getiren Erkul, “Halkımız bunun aksi yönünde yapılan açıklamalara itibar etmesinler. Milliyetçi Hareket olarak bizler hem CHP’li hemde AKP’li seçmenlerimizin oylarına talibiz. Vatandaşlarımız 30 Mart sabahı sandığa gittiğinde elini vicdanına koyup yaşananları bir kez daha gözden geçirerek iktidara gerekli dersi vermelidir” dedi.
Erol Köse, Erdinç Bağcı ve İsmail Maltepe’nin kontenjan adayı olduğu MHP’de meclis üyesi adayları ise şu isimlerden oluştu: Ayhan Yörükoğlu, Harun Algül, Erol Çakır, Doğan Tokat, Nevzat Özkan, Ender Acar, İbrahim Uğur Şengönül, Serkan Çetin, Hakan Koyuncu, İsmail Özgör, Şafak Kıvrık, Şükrü Sarıbaş, Müjgan Ovak, Mehmet Köseresil, Cevat Bali, Ali Akar, Ayşegül Şahin, Şenol Koca, Mülkü Kan, Remzi Oran, Ramazan Keçelioğlu, Erol Sarı, Özcan Meriç, Sedat Açıkgöz, Serkan Atış

Son Kurşun Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr