Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Bandırma CHP’de Şok İstifa!

11 Eylül 2014 Perşembe, 15:39

Bandırma CHP İlçe Örgütü Başkanı Atilla Atakay bugün görevinden ayrıldığını açıkladı.

İşte Atilla Atakay’ın Basın Açıklaması

“MART 2012 YILINDA BAŞLAYAN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİM VE SONRASINDA 1 YILI GEÇKİN BİR SÜREDİR ÜSTLENMİŞ OLDUĞUM CUMHURİYET HALK PARTİSİ BANDIRMA İLÇE BAŞKANLIĞINDAN

BUGÜN İTİBARİ İLE İSTİFA ETMİŞ BULUNMAKTAYIM.

BENİM İÇİN ONUR OLAN GÖREVİMİ İFA EDERKEN, CİDDİ ANLAMDA EMEK SARFEDEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZDAN, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZDEN VE CUMHURİYET HALK PARTİSİ ÜYELERİMİZDEN ÇOK AMA ÇOK DESTEK ALDIM.

BU SÜREÇTE YEREL BASINIMIZIN EMEKÇİLERİNDEN VE KIYMETLİ YAZARLARINDAN, ELEŞTİRİLERİNDE &HABERLERİNDE OBJEKTİF YAKLAŞIM VE DOSTLUK GÖRDÜM.

HEPSİNE MÜTEŞEKKİRİM…

YEREL SEÇİMLERDE VE SONRASINDA, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE, AÇIKÇASI GİRDİĞİ HER SEÇİMDEN BAŞARI İLE ÇIKMIŞ, HİÇ BİR GÖREVİ AKSATMADAN TAMAMLAMIŞ HATTA BALIKESİR İLİNDE REFERANS OLARAK GÖSTERİLEN İLÇE YÖNETİM KURULUMUZUN BENDEN SONRA DA GEREĞİNİ LAYIKIYLA TÜZÜĞÜMÜZE UYGUN ŞEKİLDE YAPACAGINA GÖNÜLDEN İNANIYORUM.

PARTİMİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HER NOKTADA, SADE BİR ÜYESİ OLARAK HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ŞEREFTİR. ÜYELERİMİZE, BANDIRMA HALKINA BİR HAKKIM GEÇTİYSE HELAL OLSUN”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr