Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma Bebek Fotoğrafçısı

Bebeklerin fotoğraflarını çekmek, aileye

Bebeklerin fotoğraflarını çekmek, aileye yeni katılan üyenin en güzel anlarını ömür boyu saklamak ve hızlı gelişimlerini bu dönemde gözlemleyebilmek için ebeveynler sıklıkla bir bebek fotoğrafçısı tercih etmektedir. Bandırma’da ise bebek fotoğrafçısı Meltem Çoban en çok tercih edilen konsept olarak sadece çocuk fotoğrafçılığı ile yapan kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Bebek fotoğrafları çekiminde, bebeklerin en iyi ve keyifli oldukları anlar çekimler için oldukça önemlidir. Bebekler, belirli vakitlerle belirli şeyler yapmaya alıştıklarından mamalarını yedikten sonra veya öğle uykularından sonra bu çekimler gerçekleştirilebilir.

Yeni doğan bebek çekimlerinde yakın plan çekim tercih edilirken, daha ileriki zamanlarda daha gündelik hayattan veya oyun oynarken çekilen fotoğraflar tercih edilmektedir.

Yapılacak çekimleri planlamak her zaman önemlidir. Bebek fotoğrafçı, çekimlerini gerçekleştirirken göz hizasında çekimler gerçekleştirerek yakınlık hissi vermektedir. Fotoğraflarda canlılık ve samimiyet katmanın yolu doğal ışık kullanmaktan geçmektedir. Bunun için en basit tekniklerden biri pencereden gelen ışığı etrafa yansıtmak için reflektör kullanmaktadır.

Çekim sırasında sessiz olunması da önemlidir. Deklanşör sesleri bebekleri rahatsız edebilir hatta onları korkutabilir. Bu sebeple sessiz çekimleri ya da arka fonda çalan sakinleştirici müzikler bu sesleri bastırabilir. Sürekli çekim modunu kullanarak, hareketli bebeklerin bile en iyi pozları yakalanabilir.

Bebek fotoğraflarında farklı konseptler ve kostümler kullanarak bu çekimleri daha eğlenceli hale getirebilir ve ömür boyu siz ve sevdikleriniz için eğlenceli anılar elde edebilirsiniz. Bandırma’da bebek fotoğrafçısı olarak Meltem Çoban’ı sizlere öneriyoruz. https://www.melteminbebekleri.com/ web sitesinden iletişim kurabilirsiniz.

nev bandırma