Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Ak Partili Kadınlardan Anlamlı Etkinlik

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 10:14

AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanlığı ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi aileler ve çocuklarına yönelik piknik ve gezi düzenledi. Program kapsamında aileler çocuklarıyla birlikte Erdek’te bulunan Kral’ın Çiftliğinde doyasıya bir gün geçirdi. Etkinlikler kapsamında çiftlikte bulunan hayvanat bahçesi gezildi, çuval yarışı, halat, ip atlama, yumurta yarışı gibi çeşitli oyunlara yer verildi.

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Asiye Bilgin, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında değişik tarihlerde ilçede bulunan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik sosyal etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Bilgin, “Kadın kolları yönetimi olarak periyodik aralıklarla ilçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya geliyor, onların sorunlarının çözümü konusunda gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Bu günde ailelerimizle birlikte piknik ve gezi programı düzenledik. Ailelerin çocuklarıyla katıldığı gezi programı değişik etkinlikler de düzenleyerek günün stresini hep birlikte attık. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr