Son Dakika
19 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

MİLLETVEKİLLERİ ADAYLARINDAN KÖRFEZE ÇIKARTMA

10 Ekim 2015 Cumartesi, 09:41

1 Kasım seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Balıkesir AK Parti Milletvekil adayları dün Ayvalık, Gömeç, Burhaniye, Havran ve Edremit’te vatandaşlarla buluştu.

Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden devam eden AK Parti Balıkesir İl Başkan Vekili M.Baki Yarımdağ ile AK Parti Balıkesir Milletvekilli adayları Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Kasım Bostan, Mustafa Canbey, Hülya Kamçı, Hasan Demiraslan, Hasan Şafak’a Gençlik ve Kadın kolları üyeleri ile bir çok partili eşlik etti. Gittikleri her ilçede teşkilat ve çok sayıda partili tarafından karşılanan adaylar ve teşkilat üyeleri Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye, Havran ve Edremit’te büyük ilgi gördü. AK Parti Milletvekili adayları ve Ayvalık’ta ilk olarak teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdiler. Yapılan şehir turunun ardından AK Parti Balıkesir İl Başkan Vekili M.Baki Yarımdağ ve AK Parti vekil adayları daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. AK Parti Milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı yaptığı açıklamalarda verilen her oyun ülkenin geleceği ve istikrarı için atılmasına dikkat çekti. AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ise yaptığı açıklamada “Başbakanımızın açıklamış olduğu Seçim Beyannamesi ile toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz özellikle ekonomik vaatlerimiz ile Gençlerimizin, Emeklilerimizin, Asgari Ücretle çalışan vatandaşlarımızın, Taşeron olarak çalışan işçimizin, çiftçilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamaktayız. Tüm vekil adaylarımızla birlikte ilçelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bize ilgisi ve partimize olan güveni bizleri daha da çok çalışmaya teşvik ediyor inşallah yeni dönemde daha çok AK Partili Milletvekilimiz ile TBMM’de Balıkesir’imizi temsil ederek daha çok yatırımın ilimize gelmesini sağlayacağız”şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x