Son Dakika
25 Ocak 2020 Cumartesi
grand serenay hotel bandırma

Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

04 Nisan 2014 Cuma, 14:53

ak parti mazbataAdalet ve Kalkınma Partisi Bandırma Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı.

Hafta sonunda gerçekleşen yerel seçimlerde Bandırma genelinde Belediye Başkanlığında yüzde 35, Belediye Meclis Üyeliğinde ise yüzde 34,3 oy oranı ile sandıktan 2.parti olarak çıkan Ak Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nin belediye meclis üyeliğine hak kazanan adayları Yılmaz Özdemir, Sabri Külcü, Ahmet Okbay, Göksel Karlahan, Alp Bostancı, Nejan Nart Ünver, Yakup Ataş, Yusuf Balat, Mehmet Orhan Özyurtlu ve Kamil Eryılmaz bugün Bandırma İlçe Seçim Kurulu Başkanı Gökhan Yaldız’dan mazbatalarını aldılar.

Mazbata töreni sonrası bir açıklama yapan Ak Parti Bandırma Belediye Meclis Üyesi Alp Bostancı “İlçe Seçim Kurulu Başkanı Gökhan Yaldız’dan Meclis Üyesi Arkadaşlarımız ile Birlikte Meclis Üyeliği Mazbatalarımızı Teslim Aldık. Allah bundan sonraki süreçte ben ve değerli meclis arkadaşlarıma Bandırma’mız ve halkımız için hayırlara vesile olacak işlere imza atmamızı nasip etsin, Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.alp bostancı mazabata

Konuşmasında amacının Bandırma’ya hizmet etmek olduğunu ve bu hizmetin makam mevki fark etmeden olması gerektiğini vurgulayan Bostancı “Bu yolculuğa çıkarken amacım doğduğum, büyüdüğüm gönül verdiğim şehire “Belediye Başkanı” olarak hizmet verebilmekti. Ama, kader kısmet ne derseniz deyin amacıma ulaşamadım. Bundan da gocunmuyorum. Çünkü amaç hizmetse,insanları seviyorsanız ve paylaşmak, bir paydada olmak istiyorsanız bunun mevkisi ve makamı yoktur. ” dedi.

Bir önceki yazımız olan Mirza “Kapalı Pazar Yeri Projesi İhalesini başlatın” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x