Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Milli Eğitim Haftası Etkinlikleri

16 Eylül 2014 Salı, 23:38

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Adnan Akbaş ve öğrenciler İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Bandırma İlçe Kaymakamı Ali Mantı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Bandırma Kaymakamı Ali Mantı “Eğitim ve öğretim insanın kendisine, çevresine ve vatanına faydalı bireyler yetiştiren, toplumun kalkınmasını sağlayan en önemli unsurdur. Bu anlamda gelişmişliğin önemli göstergesi olarak kabul edilen kaliteli bir eğitim, ülkeleri uluslar arası rekabette öne çıkarabilecek önemli bir yatırım alanıdır” dedi.
Mantı, günümüzde eğitimin geleceğin şartlarına hazırlıklı ve donanımlı bireyleri yetiştiren toplumların gelecek yönelimlerini şekillendiren bir işlevi icra ettiğini söyledi. Mantı, ülke olarak ortak gayelerinin hayat boyu eğitimi benimseyen modern dünya da söz sahibi olan, bilgisinden aldığı güçle yoğun rekabet şartlarına uyum sağlayan bireyler yetiştirmek olduğunu sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr