Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

İşte Son Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

30 Nisan 2014 Çarşamba, 12:11

Siyaset ağustos ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimine kilitlenirken MAK Danışmanlık ve Araştırma Şirketi’nin Türkiye genelinde 30 büyükşehir ve 14 il genelinde 10 bin 440 kişiyle yüz yüze yaptığı anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

CHP SEÇMENİ KILIÇDAROĞLU DEDİ

“Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı kim olmalıdır” diye sorulan ankete katılan CHP seçmeninin tercihini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana koyduğu ortaya çıktı.

BAYKAL YÜKSELİŞTE, SARIGÜL SONUNCU

CHP’de Kılıçdaroğlu’nun adaylığına yüzde 20 destek çıkarken bunu yüzde 18’le Deniz Baykal, yüzde 16 ile Yılmaz Büyükerşen ve yüzde 15’le de İlker Başbuğ izledi. CHP seçmeni yüzde 10’la Mansur Yavaş’ın adaylığını isterken Mustafa Sarıgül’ün adaylığını isteyenler ise yüzde 8 oldu.

MHP’LİLER AKŞENER’İ İSTİYOR

Ankette MHP seçmeni yüzde 34 oranında Meclis Başkanvekili Meral Akşener’in adaylığını isterken Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin adaylığını isteyenlerin oranı yüzde 20 oldu. MHP’de yüzde 14 oranında Yusuf Halaçoğlu, yüzde 10 oranında da Oktay Vural seçmenden adaylık desteği aldı.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr