Çınarlı Durulmuyor

14 Temmuz 2014 Pazartesi, 22:27

Bandırma Çınarlı Mahallesinde 54. Sokak’ta meydana gelen kavgada bir kişi karnından aldığı 3 bıçak darbesiyle ağır yaralandı.

Çınarlı Mahallesi 54. Sokak’ta meydana gelen olayda aralarında daha önce husumet olduğu öğrenilen Akif K. İle Ferdi Y. Arasında tartışma çıktı. Kısa süre içinde büyüyen tartışma sonrasında yanında bulunan bıçak ile Ferdi Y.’yi karın boşluğundan 3 kez bıçaklayan Akif K. Olay yerinden kaçarken, ardı ardına bıçak darbeleri alan Ferdi Y. kanlar içinde yere yığıldı. Olay yerine gelen 112 Acil Servisi hemen Bandırma Devlet Hastanesine kaldırılan Ferdi Y.’nin hayati tehlikesi devam ederken, olay yerinden kaçan zanlı Akif K. Emniyet ekipleri tarafından başlatılan operasyon ile aranıyor.

Kavganın Nedeni Uyuşturucu mu?

Çınarlı Mahallesi 54. Sokak’ta meydana gelen ve bir kişinin ağır yaralandığı kavgada akıllar son günlerde gündeme sıkça gelen “uyuşturucu” konusu geldi. Son zamanlarda medyaya yansıyan Bonzai ve diğer uyuşturucu maddeler ile adı sıkça duyulan Çınarlı Mahallesinde yaşanan bu olay akıllara “uyuşturucu kavgası mı” sorunu getirdi.

Bandırma Life

Hafta sonları akmayacak

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr