Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Başkan Mirza Annelerimizi Unutmadı

09 Mayıs 2014 Cuma, 21:19

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mirza yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi.

“Bir çocuğu her türlü zorluğa rağmen büyüten ve bu kutsal duyguyu yerine getiren Annelerimiz, yaşamımızda karşılıksız sevginin ve sonsuz özverinin en büyük sembolüdür.

Dünyaya gözlerimizi açtığımız ilk andan itibaren bizleri sevgisiyle saran, güzellikleriyle yol gösteren Annelerimiz, bizi biz yapan değerleri öğreterek kültürel ve toplumsal değerlerimizin oluşmasında çok önemli bir yer tutar.

Bireysel ve toplumsal yaşamımızda bu denli önemli ve anlamlı yeri olan annelerimizi her zaman sevgi ve saygıyla hatırlamak, onların değerini ve önemini bilmek, yüreklerini sevgiye ve saygıya doyurmak, onlara layık olmaya çalışmak en büyük hassasiyetimiz olmalıdır.

Yaşamımızın yeri doldurulamaz en değerli varlığı Annelerimizin Anneler Gününü kutlar,  analarımızın ağlamadığı, üzülmediği mutlu bir gelecek dilerim…”

icerik_unnamed111_1

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr