Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Bandırma Belediyesi’nden Soma’ya Destek

14 Mayıs 2014 Çarşamba, 16:38

Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen facianın ardından tüm yurtta 3 gün boyunca ulusal yas ilan edilirken, Bandırma Belediyesi kurtarma çalışmalarına destek vermek amacıyla ilgili araçlarını Soma gönderdi.

Olay yerinde yurdumuzun dört bir yanında gelen ekiplerin yürüttüğü kurtarma çalışmalarına yardımcı olunması düşüncesiyle Belediyemize bağlı bir adet Ambülans ve iki adette cenaze aracı görevli personeller birlikte Soma’ya gönderildi.

Olayın ardından tüm yurtta 3 gün boyunca Ulusal Yas ilan edilirken tüm resmi kurum ve kuruluşlarla birlikte Bandırma Belediyesinde de bayraklar yarıya indirildi.

“Kaybettiğimiz madencilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

Belediye Başkanı Dursun Mirza, Manisa’nın Soma ilçesinde özel bir firmaya ait olan maden ocağında meydan gelen faciada hayatını kaybeden 205 maden işçimizle ilgili açıklamalarda bulundu.

Mirza: Dün meydana gelen bu ve üzülerek takip ettiğimiz faciadan ne yazık ki acı haberler geldi. Beklentilerimiz hepsinin sağsağlim kurtarılıp sevdiklerine kavuşması yönündeydi. Ancak son alınan haberlerde 205 maden emekçimiz yaşamını yitirdi. Kaybettiğimiz madencilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr