Ahmet Akın’dan Bandırma’nın Kurtuluş Günü Mesajı | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 18:17

Ahmet Akın’dan Bandırma’nın Kurtuluş Günü Mesajı

Ahmet Akın’dan Bandırma’nın Kurtuluş Günü Mesajı
Son Güncelleme :

16 Eylül 2023 - 19:49

189
google haberler

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 17 Eylül Bandırma’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümünde yayınladığı mesajında, “Bandırmamız’ın vatan sevgisi ve kahramanlıklarla dolu şanlı tarihiyle gurur duyuyorum” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 9 Eylül Bandırma’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlandı. Akın, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda, Kurtuluş Savaşı’nın önemli şehirlerinden olan Bandırmamız’da, kahraman atalarımız, 101 yıl önce 17 Eylül 1922’de Kuva-yi Milliye ruhu ile bağımsızlık mücadelemize öncülük ederek cennet vatanımızı düşman işgalinden kurtardı. İstiklal madalyası sahibi bir dedenin torunu olarak, Bandırmamız’ın vatan sevgisi ve kahramanlıklarla dolu şanlı tarihiyle gurur duyuyorum. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. 17 Eylül Bandırmamız’ın Kurtuluş Günü kutlu olsun.”

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x