Ziyaretler Sürüyor

26 Şubat 2020 Çarşamba, 09:34

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Turan Uygarlığı Balıkesir İl Başkanı Barış Usta ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti. Devam eden ziyaretler kapsamında Bandırma Karadenizliler Derneği Başkanı Ömer Özyılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, sonrasında Bandırmaspor Asbaşkanı Onur Göçmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Tolga Tosun’u ziyaret etti.

Ardından Bandırma’nın Kadın Mahalle Muhtarları Bentbaşı Mahallesi Muhtarı Aynur Yankol, Haydar Çavuş Mahallesi Muhtarı Nur Demir Hancıoğlu, Paşabayır Mahallesi Muhtarı Belgin Şentürk, Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın, Günaydın Mahallesi Muhtarı Sadiye Dirlir ve Paşakent Mahallesi Muhtarı Nurten Sarıaltın, Başkan Tolga Tosun ile birlikte mahallelerinde yerine getirilen ve planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Sonrasında İMKB Beden Eğitimi Öğretmeni Baybars Özateş, Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Selahattin Bozkurt, Enerji-Sa Fen Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret ederek sportif faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ziyaretlerde Belediye Meclis Üyeleri Adem Yılmaz ve Fatma Karabacakoğlu’da yer aldı.

Bir önceki yazımız olan 444 40 10’la Her Şey Yolunda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x