Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

YÜCEL YILMAZ’DAN PALAZ’A TEK BİR PROJENİ GÖSTER

Gönen Belediye Başkanı İbrahim

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın geçtiğimiz hafta Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile yaşadığı hizmet polemiği gündemdeki yerini kuruyor.

Yücel Yılmaz’ın mecliste Palaz’a “Gönen’de bizim yaptıklarımızı kendin yapmışın gibi anlatıyorsun” sözlerine Palaz’ın cevabı “Ben herşeyi yapıyorum” olmuştu. Yapılan araştırmalar sonucunda Palaz’ın yerel seçimler öncesi kamuoyuna açıkladığı projelerin hiçbirini değil tamamlamak henüz tek bir projesine bile başlamadığı öğrenildi.

BÜYÜKŞEHİR’İN ÇALIŞMALARINI SAHİPLENDİ

Seçim mitinglerinde sadece kendi projelerine değil AK Parti adayının bile projelerine talip olduğunu açıklayan Palaz geçen 3 yıldan fazla ki zaman diliminde Gönen parkındaki Büyükşehir Belediyesi’nin diktiği elektrik direklerine kendi logosunu yapıştırmaktan öteye gidemedi.

Seçim öncesi “5 yıl boyunca hiç durmadan ve yorulmadan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet kazanımlarından taviz vermeden ilçemize hizmet üretmek bizim, siz değerli Gönen’li hemşehrilerimize verdiğimiz en büyük sözdür.” diyen Palaz’ın hizmet siyaseti yerine kavga siyasetini benimsemesi Gönenli vatandaşların büyük tepkisine yol açıyor.

PROJELER SADECE MAKETTE Mİ KALDI?

Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada Gönen Belediyesi’nin web sitesinde https://www.balikesirgonen.bel.tr/guncelprojeler adresindeki projeler sayfasında herhangi bir çalışmanın yer almadığı görülürken Başkan Palaz’ın seçim zamanı açıkladığı projelerin sadece seçim kampanyası zamanında yayınladığı Facebook kanalında yer aldığı görülüyor.

İŞTE BAŞKAN PALAZ’IN HAYALİNDEKİ PROJELER

BUTİK OTEL PROJESİ

DENİZKENT PROJESİ

EĞİTİM PROJESİ

ÇOCUK KÖYÜ PROJESİ

HAL PROJESİ

MESİRE ALANI PROJESİ

yucel yilmazdan palaza tek bir projeni goster bandirmacomtr

BAYRAMDA HAZIR KONVOYDA EL SALLIYOR, MECLİSTE POLEMİĞE GİRİYOR

Geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Gönen’de düzenlediği konvoya katılıp Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte vatandaşlara el sallayıp Gönen cadde ve sokaklarında birliktelik mesajları veren Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın Gönen’de ayrı, Balıkesir’de ayrı tutumu da kafalarda soru işareti bırakıyor.

nev bandırma