YÜCEL YILMAZ’DAN ERDEK’E YATIRIM ATAĞI

08 Ocak 2020 Çarşamba, 14:43

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz bugün Erdek’te muhtarlarla buluştu. Erdek Ak parti ilçe yönetimi ve meclis üyeleri ile birlikte Erdek”e bağlı Çakıl mahallesi ziyareti sonrasında, Erdek mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde buluşan Başkan Yılmaz, mahallelerin sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek istek ve talepleri not aldı.

“AYRIM YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ”

Mahalle muhtarları ile buluşan Başkan Yılmaz, yapılması talep edilen işler için notlarını alırken, ayrım gözetmeden eksiklerin en kısa sürede giderilmesi için çalışmaların başlatılması talimatı verdi.
Önceliklerinin hizmet olduğunu vurgulayan Yılmaz, ” ilçe belediyesi yapacak diye beklemeden acil yapılması gereken işleri yapmaya gayret edeceğiz. Bize iletilen sıkıntıları aciliyet sırasına göre yapacağız. Vatandaşlarımızın şikayet ya da taleplerini 444 40 10 numaralı çağrı merkezimize iletmeleri halinde ilgili birimlere anında iletilerek çözüm sağlanacaktır. Bize ulaşmak bu sayede daha kolay olacak. Yerel belediye işidir diyerek yapılması gerekenler ertelenmeyecek, en kısa sürede yapılacaktır. Tüm daire başkanlıklarına bu şekilde talimatım var” dedi.

“SIKINTILAR HER YERDE AYNI”

Başkan Yılmaz, ” Her ilçede ki sıkıntılar hemen hemen aynı, bu sıkıntıları seçim döneminde de gördük. Yerel yönetim seçim sonrasında bize geldi problemleri paylaştılar. Gördük ki bizimle aynı düşüncedeler. Ortak bir çalışma ve bütçe imkanları ile bunları çözmek bizim görevimiz” dedi.

Başkan Yılmaz, özellikle muhtarlardan gelen talepler hakkında açıklamalarda bulundu.

Bir önceki yazımız olan ERDEK VARKEN "ÇUKUR" A GEREK YOK! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x