YOL YAPIM VE TAMİRAT DEVAM EDİYOR | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 19:53

YOL YAPIM VE TAMİRAT DEVAM EDİYOR

YOL YAPIM VE TAMİRAT DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

09 Haziran 2020 - 9:19

1.205
google haberler

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun kentimizin çeşitli noktalarında Belediye ekiplerimizin devam eden yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

100. YIL – SANAYİ BAĞLANTI YOLU

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “100 Yıl Mahallemizdeki 1717 nolu sokağı Bandırma Küçük Sanayi Kavşağıyla bağlantısını yapıyoruz. Böylece bu bölgeden sanayiye ve farklı yerlerden bu bölgeye gelecek vatandaşlarımız bu yolu kullanarak Sanayi Kavşağı Liman Avm arasındaki trafik yoğunluğunu azaltacaklar. Ayrıca Eti Maden önünde açmaya başladığımız yan yol ile bu bölgenin trafiğini hafifletmiş olacağız.

SERVET ÇIRPAN CADDESİNİ YENİLİYORUZ

Yoğun bir şekilde kullanılan ancak yol bozukluğundan dolayı vatandaşlarımıza sıkıntı çıkaran Servet Çırpan Caddemizi yeniliyoruz. Tekrar kazılmaması için diğer kurumlarımızda altyapı çalışmalarına devam ediyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ekiplerimiz mümkün olan en hızlı şekilde üstyapıyı tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız.

LEVENT MAHALLEMİZDE TAMİRATLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Levent Mahallemizde ekiplerimiz bozuk yol ve kaldırımların tadilatını sürdürüyor. İnşaat ve altyapı kazıları nedeniyle kentimizin birçok noktasında bozuk yollarımızın tamiratını personelimiz ölçüsünde gidermek için mücadele ediyoruz” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x