Bandırma Reklam Ajansı

YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

13 Temmuz 2020 Pazartesi, 13:32
109066518 1154005111635189 6632873082969391469 n
google news takip et mobil

Yaz aylarını, mevsim şartlarını en iyi şekilde kullanarak maksimum seviyede iş üretmeye çalışıyoruz. Kentimizin çeşitli noktalarında tamir çalışmaları devam ederken bir yandan da yeni yol açma ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor.

BÜYÜYEN KENTİMİZE YENİ YOLLAR

Paşakent Mahallemizde Erdek Yolu Caddesi yanında yeni yapılan binaların yol yapım çalışmaları devam ediyor. Sürekli büyüyen ve gelişen kentimizde daha bina olmayan alanlara binalar yapılıyor. Biz de Bandırma Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yollarını yapıyoruz. Bu alanda bazı sokaklarımızın asfalt yol ve kaldırım çalışmaları tamamlanırken bazı sokaklarımızda çalışmalar devam ediyor.

SERVET ÇIRPAN’DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Kentimizin en çok kullanılan ve en sorunlu caddelerinden biri olan Servet Çırpan Caddemizde çalışmalarımız devam ediyor. Bir taraftan diğer kurumlar altyapı çalışmalarını tamamlarken diğer yandan da tehlike oluşturan parkın duvarını yapmaya, yağmur suyu giderlerinin yenilenmesi yapılıyor. Altyapı çalışmalarında sona gelinirken ekiplerimiz de işi hızlandırmak adına kaldırım çalışmalarını tamamlıyor. Altyapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz asfaltlama çalışmalarına başlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x