Yeni Yerler Kura İle Belirlenecek

20 Ağustos 2014 Çarşamba, 10:12

Geçici olarak İhsaniye ve Günaydın Mahallelerindeki eski yerinde kurulacak olan Cumartesi Pazarında pazarcı esnafının hangi parselde kime ait olacağını belirleyecek kura takvimi belirlendi.

Buna göre 21 Ağustos 2014 Perşembe saat 09.00’da Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm üyelerin hazır bulunacağı kura çekimi ve ardından aynı gün saat 11.00’da Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm üyelerin katılacağı kura çekimi gerçekleştirilecek. Bu kura çekiminin ardından 22 Ağustos 2014 Cuma günü saat 10.00’da Ayakkabı ve Kunduracılar Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm üyelerinin katılacağı kura çekimi, son olarak ta aynı gün saat 11.00’da Tuhafiyeciler Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm üyelerin katılacağı kura çekimi gerçekleştirilerek geçici Pazar yerinde parsellerin sahipleri belirlenmiş olunacak.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr