Son Dakika
25 Ocak 2020 Cumartesi
grand serenay hotel bandırma

YENİ KAYMAKAM GÖREVE BAŞLIYOR

03 Ocak 2017 Salı, 10:02

Aralık ayında yayınlanan Kaymakamlar kararnamesi ile Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel Kadıköy Kaymakamlığına atanırken, Eskişehir Vali Yardımcısı Günhan Yazar Bandırma Kaymakamlığına atanmıştı.

Atama kararının ardından ilk açıklamayı İlkHaber gazetesine yapan Kaymakam Yazar, “Benim için bir parça sürpriz olsa da sonuçta Bandırma bildiğimiz, dönem dönem gelip gittiğimiz bir yer.  22 sene önce Gönen’de bir süre staj yapmıştım. Bandırma’da akrabalarımız var. Buradan Kadıköy’e atanan Tuncay Sonel’e de hayırlı olmasını diliyorum. Kendisiyle de tanışırız. Karadeniz Bölgesinde birlikte görev yaptığımız zamanlar oldu. Ayrıca Bir dönem ben Kelkit Kaymakamı iken görevi ona devretmiştim. Şimdi de ondan devir alacağım. Sonuç olarak sizin aracılığınızla tüm Bandırma halkına sevgi ve selamlarımı gönderiyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Eskişehir Vali Yardımcılığı görevinden Bandırma Kaymakamlığına atanan Günhan Yazar’ ın 10 Ocak Salı günü göreve başlaması bekleniyor.

Günhan Yazar Kimdir ?

25/02/1968 tarihinde Artvin Şavşat’ta  doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Şavşat’ta tamamladı. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu.
1990 yılında Trabzon ilinde Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Mülki İdare mesleğinde sırası ile Kelkit, Altınözü, Baklan ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Kumru, Musabeyli, Solhan, Türkoğlu, Lapseki ve Tirebolu’da Kaymakamlık yaptı. 06/08/2012 tarih ve 2012/473 sayılı Müşterek Kararnameyle Eskişehir Vali Yardımcılığına atandı. 2013 yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı Koordinatörlüğünü yürüttü. İngilizce bilen Günhan Yazar evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x