YENİ ÇOCUK VE GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ’NİN YAPIMINA BAŞLANDI | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 20:07

YENİ ÇOCUK VE GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ’NİN YAPIMINA BAŞLANDI

YENİ ÇOCUK VE GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ’NİN YAPIMINA BAŞLANDI
Son Güncelleme :

04 Kasım 2020 - 9:40

1.086
google haberler

Bandırma Belediyesi, Yeni Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında ilk olarak İnşaat alanının hafriyat çalışmalarına başlandı. Çalışmaları Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun yerinde takip etti.

Hizmet çalışmalarında insan odaklı sosyal projeleri ön planda tutan Bandırma Belediyesi, bu amaçla Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un seçim öncesi yapımını vaat ettiği projelerden olan Belediye Yeni Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi’nin yapımına başladı. İhsaniye Mahallesi’nde Belediye Santral Kültür Merkezi’nin karşı alanında başlatılan projeyle birlikte gençlerimizin ve çocuklarımızın hem sosyal hem kültürel hem de sanatsal gelişimlerine katkı sunulması hedefleniyor.

İlerleyen günlerde temel atma ve inşaat çalışmalarının start alacağı projede çocuklarımız ve gençlerimiz için çeşitli eğitim atölyeleri ve sınıfların yer alacak. Proje kapsamında çocuklarımıza onların gelişimlerine büyük katkı sunacak resim, müzik, dans, bilgisayar ve benzeri alanlardaki kurslar ve eğitimler Yeni Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesiyle verilecek.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x