Bandırma Reklam Ajansı
bandirma.com.tr

Yasaksız Diyet Nedir, Nasıl Yapılır ?

11 Ocak 2021 Pazartesi, 18:11
yasaksiz diyet nedir nasil yapilir bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Bu yazımızda yasakların olmadığı, özgür ruhlu bir diyet olan yasaksız diyet nedir ve nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğiz. Feride Yıldız diyeti olarak da bilinen bu diyetimizi içeriğimizde detayları ile sizlere aktaracağız.

Ülkemizde bildiğiniz gibi diyet yapma serüveni, bir çok yasak sebebiyle çok çabuk son buluyor. Diyetisyenler genelde verdiği listeler ile sizin var olan yemek alışkanlığınızı değiştirmeye çalışıyorlar, sizde kısıtlanma hissi ister istemez oluşuyor. Vereceğimiz yasaksız diyetimizde kalori hesabı yoktur.

yasaksiz diyet nedir nasil yapilir bandirma.com.tr 1

Yasaksız Diyet Nasıl Yapılır?

Yasaksız diyette mantık olarak protein, yağ ve karbonhidrattan oluşan dengeyi ayarlayarak kilo vermeye başlamaktır. Diyetimiz kürler ile ve bazı metobolizma hızlandırıcı bitki çayları ile desteklenmektedir.

Yasaksız Diyet Liste 1 Günlük

Yasaksız diyette öncelikle programlar haftalık yapılmalıdır, her gün verilen yiyecekler değişmektedir.

Sizlere örnek bir liste sunacağım, kahvaltı ile başlayalım;

Yasaksız Diyet Örnek Kahvaltı Menüsü

  • 2 yumurta ile yapılmış omlet,
  • İki küçük dilim peynir
  • 1 dilim olmak üzere çavdar yada buğday ekmeği
  • 7 tane zeytin
  • Mevsim sebzeleri yada salatalık, domates

Yasaksız Diyet Ara Öğün

Eğer çalışıyorsanız yada ara öğün alışkanlığınız yoksa ara öğün kısmını atlayabilirsiniz, fakat bu öğünde bir kahve içebilirsiniz. Kahvenin yanına 3-4 kare bitter çikolata yada 3-4 tane hurma yiyebilirsiniz.

Yasaksız Diyet Öğlen Menüsü

Et dürüm bu öğünde güzel bir tercih olabilir. ayrıca dürümün yanında mevsim yeşilliği tüketebilirsiniz. Bunların yerine 2 veya 3 adet lahmacunda tüketebilirsiniz.

Yasaksız Diyet Akşam Menüsü

Bu menüde ise ton balıklı salata ile günü tamamlayabilirsiniz. Bunun yerine yoğurt, salata yada etsiz yemekte tüketebilirsiniz.

Ton Balıklı Salata yada bir kase yoğurt, salata ve etli yada etsiz yemek tüketebilirsiniz.

Son olarak sizler için uzman içerik editörlerimiz tarafından hazırlanan tüm diyet kategorisinde ki tüm diyetleri görmek için tıklayınız. Yayımlanan bir kaç diyet aşağıda verilmiştir. Kendi tarzınıza uygun diyeti seçerek, yarın sabahtan itibaren rejime girebilirsiniz.

  • Yoyo Diyeti
  • Seher Algül İngiltere Diyeti
  • Yavuz Yörükoğlu Diyeti
  • 7 incir 1 İncir Diyeti

Ayrıca yazı sonunda verdiğimiz linkten kadın blog sitemize ulaşabilirsiniz. Moda, makyaj, saç bakımı kategorilerinin yanı sıra sağlıktan cinselliğe bir çok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz içeriklere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.tesetturgiyim.org/

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x