Wessi 2019 Ceket Modelleri

11 Şubat 2019 Pazartesi, 16:39
google news takip et mobil

Spor ceketler son dönemde erkeklerin çok fazla tercih ettiği modeller arasındadır. Popülerliği fazla olan ceketler modellerine göre ayrılmaktadır.

Dirsek Modelli Krem Ceket

Özellikle iş dünyasında genç bireylerin tercihiyle başlayıp birçok yetişkinin tercih ettiği modellerden bir tanesidir. Slim fit kalıbıyla vücuda tam oturan özelliği kişinin üzerinde bütünlük yaratmıştır.

Krem ve açık pembe rengi seçimleriyle iletişim yönünden insanlara kapalı olmayacağı ve sosyal bir etki yaratacağını aktarmıştır. İş günlerinde, özel buluşmalarda veya normal sıradan bir günde giyilebilmesi özelliği çok kullanışlı olduğunu da göstermektedir. Türkiye’de erkek spor ceket modelleri içerisinde bireylerin tercih ettikleri içerisinde yer alır.

Katlanabilir Hakim Yaka Bordo Ceket

Hakim yakaların gömlekte moda olmasıyla cekette de tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bordo rengi ve siyah renklerin birleşimiyle kişide bir güçlü imajı sunar. Slim fit kalıbıyla da vücuda oturması sebebiyle herhangi bir bolluk yaratmaz ve güzel bir imaj sunar. Çok kullanışlı olması sebebiyle ceket modelleri arasında çok göze çarpan tasarımlardan bir tanesidir.

Klasik Ceketler

İş dünyasında ve özel davet günlerinde tercih edilen modellerden bir tanesidir.

Yarım Astar Sivri Yaka Ceket

Önemli toplantılar, özel davetler, iş yemekleri vb. durum ve günlerde seçilen modeller arasındadır. Lacivert rengi ile karşısındaki insanda bir ciddiyet oluşturur.

Sivri yakaları ceket ve altındaki gömlekle birlikte düzenli ve disiplinli bir imaj oluşturmasını sağlar. Slim fit kalıbı ile de vücuda oturur ve birey üzerinde ciddiyet oluşturur.

Sivri Yaka Tek Düğme Gri Ceket

Gri renkleri ve üzerine beyaz kare süslemeleri ile birey üzerinde bir canlılık oluşturur. Güçlü kişilik ve karizma kavramlarını bireye yansıtır. Altındaki gömlek ve pantolonla her türlü uyumu yakalayabilen ceket kullanışlı olması birçok ortamda giyilebilir. Giyen kişi üzerinde de belli bir tarz oluşturup o kişiye de imaj olarak daha etkileyici bir görünüm katmaktadır.

Türkiye’de gelişen erkek moda sektöründe en çok yerini alan kıyafet türlerinden birisi ceketlerdir. Özellikle erkeğin en önemli aksesuarlarından birisi kabul edilmekte ve birçok erkeğin de çok sık kullandığı kıyafet türlerinden olmuştur.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x