Web Dijital, Başarısını Bir Ödülle Daha Taçlandırdı | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 03:46

Web Dijital, Başarısını Bir Ödülle Daha Taçlandırdı

Web Dijital, Başarısını Bir Ödülle Daha Taçlandırdı
Son Güncelleme :

27 Haziran 2022 - 17:37

139
google haberler

Web Dijital, Başarısını Bir Ödülle Daha Taçlandırdı ve kalitesini Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödülleri ile bir kez daha ortaya koydu!

 

Bir web tasarım ve yazılım ajansı olarak 2001 yılından bu yana çalışmalarıyla adından söz ettiren Web Dijital, bu yıl birincisi düzenlenen Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödülleri gecesinde (Turkey European Business Awards) “Yılın En İyi Web Tasarım Firması” ödülüne layık görülmüştür.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerini sunarken kurumsal müşteriler ile sınırlı kalmayarak bireysel web site sahipleriyle de çalışmalar yürüten Web Dijital, Türkiye genelinde kendi alanındaki rakipleri geride bırakarak kısa sürede yükselmeyi başarmıştır. Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu 7 ülkeden toplamı 1600’ü aşan referansa sahip olan Web Dijital ajansı, web yazılımı, SEO ve reklam yazılımının yanında sosyal medya danışmanlığı da yapmaktadır.

Yenilikçi çalışmalarıyla müşterinin maksimum fayda alacağı hizmetler vermeyi hedefleyen Web Dijital firması, ana sponsorluğunu Caizcoin’in üstlendiği Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödülleri töreninde de yıllardır bulundukları piyasada gösterdikleri azimli çalışmalarının mükafatını almıştır. Web Dijital’in Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödüllerinden almış olduğu ödül ajansın kendi alanındaki büyük başarısını gözler önüne sermektedir. Firmanın sahibi ve aynı zamanda da CEO’su olan Soner Gürsu 2001 de temelini attığı Web Dijital firmasını her geçen yıl geliştirmeye devam etmektedir.

Birçok alanda ödülün sahiplerini bulduğu bu gecede yaptığı işteki başarısını kanıtlamış bir ajans olan Web Dijital başarısını bir defa daha kanıtlamıştır. Web tasarımı ve yazılımı çağımızda büyük bir önemi olan iş alanıdır ve ülkemizde gerçekleştirdiği çalışmaların yanında birçok farklı ülke ile de çalışan Web Dijital firması alanında yürüttüğü profesyonel ve müşteri odaklı hizmetleriyle Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödülleri gecesinde de (Turkey European Business Awards) eli boş dönmemiş, iş dünyasında kendinden söz ettirmeyi tekrar başarmıştır.

“Birinci kuralımız ilgilenmek, ikinci kuralımız güven.”

E-ticaret sitesi kurulmasında müşteriler için en önemli konuların müşteri ile ilgilenmek ve güven olduğunu söyleyen Web Dijital firmasının sahibi ve CEO’su olan Soner Gürsu, bu söylemiyle firmanın “Yılın En İyi Web Tasarım Firması” ödülüne layık görülmesinin en büyük nedenini de açıklamıştır. Rekabetin ve dolandırıcılığın yüksek olduğu e-ticaret sitelerinde ilgi ve güvenin önemini göz ardı etmeyip müşterilerinin talepleri ile fazlasıyla ilgili olan Web Dijital firması, kendi kurallarından şaşmadan emin adımlarla rakiplerini elemeye devam etmektedir.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x