VİRAL 2016


1054 kez izlendi, 06 Ekim 2016 Perşembe

Viral izle filmi 19 Ağustos 2016 günü vizyona girecek olan bilim kurgu, dram ve korku türünde bir yapım. Filmimizde, Emma (Sofia Black-D’Elia) ve kızkardeşi Stacey (Analeigh Tipton) küçük bir kasabada aileleriyle birlikte yaşamaktadır. Derken gizemli bir virüs çevredeki başka şehirleri etkilemeye başlayıp dünya nüfusunun çok büyük bir kısmını tehdit edince kasabaları karantinaya alınır. Önce iki genç […]

Viral izle filmi 19 Ağustos 2016 günü vizyona girecek olan bilim kurgu, dram ve korku türünde bir yapım.

Filmimizde, Emma (Sofia Black-D’Elia) ve kızkardeşi Stacey (Analeigh Tipton) küçük bir kasabada aileleriyle birlikte yaşamaktadır. Derken gizemli bir virüs çevredeki başka şehirleri etkilemeye başlayıp dünya nüfusunun çok büyük bir kısmını tehdit edince kasabaları karantinaya alınır. Önce iki genç kız bu yasakları delmenin yollarını ararlar, karantina bölgesinin dışına partilere kaçarlar. Ancak çok yakınlarındaki insanların virüse yakalanmasıyla durumun ciddiyetini kavramaya başlarlar. Ne var ki Stacey virüsü kapmıştır ve Emma, kızkardeşini korumak ile kendini kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Viral filmini full izle yönetmen koltuğunda  Ariel Schulman,  Henry Joost ikilisinin oturduğu filmimiz sinemaseverlerce oldukça beğenildi. Imdb sitesi kullanıcıları tarafından 5.4 gibi bir puan ile ödüllendirilen yapımımızın oyuncu kadrosunda Sofia Black-D’Elia ,  Analeigh Tipton ,  Travis Tope ,  Michael Kelly ,  Machine Gun Kelly gibi isimler yer alıyor. Başarılı ve kaliteli bir işleyişi ve kurgusu olan filmimizi tavsiye ederiz.

85 dakika süren yapımımız temposu hiç düşmeyen ve akılda kalıcı senaryosu ile dikkat çeken bir yapım. Filmimizi sitemizde full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PARA TUZAĞI İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr