Veri Cloud Firması Hakkında | Bandirma.com.tr

30 Kasım 2023 - 07:15

Veri Cloud Firması Hakkında

Veri Cloud Firması Hakkında
Son Güncelleme :

17 Haziran 2021 - 11:07

259
google haberler

Veri Cloud, 2012 yılından beri global pazarlarda faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir. Müşteri başarı platformu olan Salesforce’ın Türkiye’deki partnerinden biri olan Veri Cloud, sales, salesforce kurulumu, proje geliştirme, entegrasyon, uygulama ve araştırma gibi birçok alanda danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Müşterileri Salesforce ‘ın ürünlerinden ve platformlarından en yüksek verim sağlayarak satış, satış sonrası destek, ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Veri Cloud Web Sitesinin Özellikleri Nelerdir?

Veri Cloud, web sitesinde bulunan menüler kısmında yer alan kategoriler sayesinde müşteriler aradıklarını kolayca bulabilirler. Salesforce hizmetlerini sunan web sitesi ayrıca şu hizmetleri de müşterilerine sunuyor.

  • Servis Cloud
  • Sales Cloud
  • Marketing Cloud

Commerce Cloud olmak üzere sıralanabilir. Danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler iletişim numaralarından veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirler.

Veri Cloud’un Salesforce Hizmeti

Günümüzde firmalar satış ve gelirlerini artırmak için Salesforce uygulamasına ihtiyaç duyarlar. Bu uygulama müşteri odaklı olarak çalışan bir platform olarak Veri Cloud tarafından sunuluyor. Salesforce uygulaması firmaların bütçelerine fazla yük getirmeyecek şekilde uygun fiyatlarda satışı yapılıyor. Bulut tabanlı olan Salesforce uygulaması kullanıcılar için fazla maliyet ve donanıma ihtiyaç duymadan kolaylıkla erişim sağlanabiliyor.

Salesforce Faydaları

Salesforce uygulaması kullanılabilirliği yüksek olduğu için bir düğmeye basmak kadar kolay bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman önem veren firmalar Salesforce uygulamasına yatırım yapması müşterilere de şirket çalışanlarına da deneyim sağlıyor.

Veri Cloud Web Sitesinin Sunduğu Hizmetler

Veri Cloud, dünya pazarına girecek olanlar ile yer alan şirketlerin satış ve tanıtım gibi hizmetler konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor. Firma tarafından müşterilere Salesforce danışmanlık ve kurulum hizmetleri sunarak birçok konuda yardımcı oluyor.

Firmaların ihtiyaç duyduğu dijital satış programların kurulumu ve eğitimi için uzman personeller tarafından firmanın personeline gerekli eğitim hizmeti veriliyor. Salesforce özel proje geliştirme sayesinde firmaların isteği doğrultusunda uygulamalarda yapılması gereken değişiklik ve analiz kısmında kısa sürede uygun çözümler üretiyor. Salesforce hazır çözümlerin kurumu kullanarak birçok uygulama ile Türkiye, Avrupa ve Amerika’da bulunan müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

 

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x