VALİ ŞILDAK KAMU KURUMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

21 Ekim 2020 Çarşamba, 10:04
vali sildak kamu kurumu ziyaretlerine devam ediyor bandirma.com.tr
google news takip et mobil
Vali Hasan Şıldak çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla kurum ziyaretlerine devam ederken bugünkü programı kapsamında ilk olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaretinde Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sertaç Solgun, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Zeybek, Özel Harekât Şube Müdürü Mesut Emre Altıntaş tarafından karşılanan Vali Şıldak’a, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu eşlik etti.

Çalışma ve eğitim alanlarında incelemelerde bulunarak Müdür Solgun’dan bilgi alan Vali Şıldak, atış poligonunda ve sahada eğitim gören Özel Harekat öğrencilerinin eğitimlerine de katıldı.
Öğrencilere eğitimlerinde başarılar dileyen Vali Şıldak; “Sizler; gerekirse vatan için canınızı hiçe sayacak çok kutsal bir mesleği yapmak için burada eğitim görüyorsunuz. En hassas yerdesiniz, ama bu azminizle başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok. Gösterdiğiniz bu cesaret dolu eğitimlerinizde kıymetli Polis Teşkilatımızın önemli neferlerinden biri olacaksınız. Allah yardımcınız olsun.” dedi.

Programı kapsamında ziyaretlerine devam eden Vali Şıldak; Defterdarlık, Vergi Dairesi Başkanlığı, Karayolları 141. Şube Şefliği ve son olarak İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumların yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerinde büroları tek tek gezerek personel ile tanışan Vali Şıldak kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x