Bandırma Reklam Ajansı

VALİ ŞILDAK EDREMİT’TE

03 Mart 2021 Çarşamba, 09:36
bandirma.com.tr 1
google news takip et mobil
Vali Şıldak Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Edremit’teydi.
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında Edremit Adrina Otel’de gerçekleştirilen GMKA toplantısının ardından Şıldak Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a iade-i ziyarette bulundu.

Edremit’te gerçekleştirdiği programına Kaymakamlığı ziyarette bulunarak devam eden Şıldak Kaymakamlık birimlerini de gezip personele çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ın da kendisine eşlik ettiği Vali Hasan Şıldak’ın Başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda ilçenin asayiş ve güvenlik konuları başta olmak üzere İlçedeki pandemi durumu da kapsamlı olarak değerlendirildi.

İlçenin son bir yıllık asayiş olaylarının incelenerek analizinin yapıldığı toplantıda Vali Şıldak Körfez bölgesinde huzur ve güvenliğin en iyi düzeye çıkarılması için kararlılıkla çaba gösterilmesi, her türlü suç ve suç unsuruyla tavizsiz şekilde mücadele edilmesi talimatını verdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x