Bandırma Reklam Ajansı

VALİ ERSİN YAZICI’YA ZİYARET

19 Aralık 2016 Pazartesi, 10:48
google news takip et mobil

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Bölge sorunları ve yeni projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunulan görüşmede konuşan yazıcı, Balıkesir genelinde, eğitim öğretimin kalitesini artırmak, öğrencileri bilgiye ulaştırma yollarını öğretmek, bilgi ve becerilerini yükseltmek, iletişim ve paylaşımı sağlamak, sürekli araştırma değerlendirme ve analiz yapmak amacıyla projeler başlattıklarını ve bunun için destek istediklerini belirtti.

Odamız  meclis ve yönetim kurulu üyeleri eğitim ile ilgili projelere her zaman destek olduklarını belirtip bu proje için de maddi ve manevi her zaman destek olacaklarının söylediler.

Ziyarete Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Meclis Başkan Yardımcısı Sönmez Bekdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Çangal ve  Erol Rüzgar katıldı, toplantı sonunda odamızın hediyesi olan kahve fincanı Yazıcı’ya takdim edildi.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon İçin Gün Sayıyorlar başlıklı makalemizde açık köklü ceviz fidanı, balıkesir ceviz fidanı firmaları ve bandırma ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

kutlu creative
avşa adası otelleri
x