Ünlü Oyuncu Engin Altan Düzyatan Büyükşehir’deki Çalışmalara Tam Not | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 03:46

Ünlü Oyuncu Engin Altan Düzyatan Büyükşehir’deki Çalışmalara Tam Not

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan, son zamanlarda BALMEK, DGM Çamlık Millet Kütüphanesi ve Avlu Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Bu merkezleri tek tek dolaşan Düzyatan, ziyaretlerinin ardından hayranlığını gizleyemedi.

Ünlü Oyuncu Engin Altan Düzyatan Büyükşehir’deki Çalışmalara Tam Not
Son Güncelleme :

25 Ekim 2023 - 11:08

167
google haberler

Türkiye’nin uluslararası arenalarda adını duyuran yapımların başrol oyuncusu olarak bilinen Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul, Kurşun, Barbaroslar ve Çöp Adam gibi projelerle tanınıyor. Bu kez, Balıkesir’deki Avlu Yaşam Merkezi, Ahmet Edip Uğur Gençlik, Kültür ve Aktivite Merkezi’ni ziyaret etti. Düzyatan’a bu ziyaretlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan eşlik etti ve yaşam merkezlerini gezerken Düzyatan oldukça etkilendi.

BALMEK Sanat ve Meslek Edindirme Kursu’nda kadınlarla bir araya gelen Düzyatan, Balıkesir’in dünya mutfaklarından lezzetlerini tadarken, Dijital Gençlik Merkezi ve 100 bin kitaplık Balıkesir Kütüphanesi gibi farklı noktalarda gençlerle buluştu. Özellikle Dijital Gençlik Merkezi, gençlerin eğitim aldığı, eğlendiği ve gruplar halinde etkinlikler düzenlediği bir merkez olarak Düzyatan’ın büyük ilgisini çekti. Düzyatan, DGM’nin Türkiye’ye örnek bir merkez olduğunu ifade etti. Aynı şekilde 100 bin kitaplık Balıkesir Kütüphanesi, eşsiz eserleriyle gençler için önemli bir kaynak olma potansiyelini taşıdığı için Düzyatan’ı etkiledi. Ayrıca Ahmet Edip Uğur Gençlik, Kültür ve Aktivite Merkezi, kütüphane, BALMEK ve DGM gibi farklı kültür ve eğitim merkezlerinin aynı çatı altında bulunmasının büyük bir avantaj olduğunu dile getirdi.

Son olarak, Engin Altan Düzyatan, Avlu Yaşam Merkezi’ni de ziyaret etme fırsatı buldu. Merkezin 7’den 70’e her yaş grubundan insanın kendine uygun bir şeyler bulabileceği bir yaşam alanı olduğunu belirterek, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni tebrik etti.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x