ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GÖĞSÜNÜ KABARTIYOR

18 Haziran 2019 Salı, 14:36

Vali Ersin Yazıcı, ‘Sahil Güvenlik Komutanlığının 37.Kuruluş Yıl Dönümü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Yazıcı mesajında, Sahil Güvenlik Komutanlığının sadece Türkiye için değil, uluslararası alanda da barışın tesis edilmesi noktasında gösterdiği başarısıyla öne çıkan bir kurum olduğunu ifade etti.

ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GÖĞSÜNÜ KABARTIYOR
Sahil Güvenlik Teşkilatımızın 37 yıldır denizlerimizde başta insanların hayatını kurtarmak gibi önemli bir görev olmak üzere, her türlü yasa dışı faaliyetle etkin mücadelede mesai mefhumu gözetmeksizin görevini canla başla yerine getirdiğini belirten Vali Yazıcı, Teşkilatın sergilemiş olduğu özverili çalışmalar, insan hayatını hiçe sayan tacirlere geçit vermemeye ve uyuşturucu ticaretinin engellenmesine yönelik gerek bireysel, gerekse de ulusal ve uluslararası emniyet güçleri ile gerçekleştirdiği ortak operasyonlardaki başarısıyla da ülkemizin ve Milletimizin göğsünü kabarttığını ifade etti.

GÖREV DEVAM EDİYOR
Sahil Güvenlik ekiplerimizin başarılı, yerinde ve zamanında müdahaleler ile çoğunluğu çocuk birçok canı kurtardığına şahit olduklarını ifade eden Vali Yazıcı, “Sahil Güvenlik Komutanlığı üstlenmiş bulunduğu görev ve sorumlulukları, her kademedeki nitelikli ve donanımlı personeliyle bugün olduğu gibi bundan sonrada yerine getirmeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 37. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlar, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anar, selam ve sevgilerimi sunarım.” şeklinde mesajını tamamladı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA BELEDİYESİ STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI HAKKINDA HALK GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x