TÜRKİYE SERBEST DALIŞ ÜÇÜNCÜSÜ BANDIRMA’DAN

19 Nisan 2019 Cuma, 10:57
google news takip et mobil

11-14 Nisan 2019’da, Çanakkale Anafartalar Kapalı Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan, Türkiye Serbest Dalış Havuz Şampiyonası’nda; Bandırma Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nde grafik tasarımcı olarak çalışan Taylan Ülger, ilk kez katıldığı yarışmada, Paletsiz Dinamik Apnea (Paletsiz, Nefessiz, Dipten Gitme) branşında 106 metre mesafeyle Türkiye 3.sü olup, bronz madalya aldı.

Çift Paletli Dinamik Apnea branşında da 149 metreyle en iyi derecesini yaparak 4. olan Ülger, Kaş’ta yapılacak Türkiye Serbest Dalış Açık Su Şampiyonası’nda da yer alacak.

2017’den bu yana uluslararası serbest dalış eğitmeni olan serbest dalgıç, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u makamında ziyaret edip, yaptığı spor ve katıldığı turnuvalarla ilgili bilgi verdi. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun; “Her alanda olduğu gibi farklı spor branşlarında da mücadele eden, başarılar elde eden gençlerimize çok güveniyoruz. Sevgili Taylan Ülger’i başarılarından dolayı tebrik ediyor, kendisinden önümüzdeki günlerde çok daha önemli başarılar, şampiyonluklar bekliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR'İN BERAT KANDİLİ MESAJI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x