Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Toptan Pırlanta

24 Şubat 2014 Pazartesi, 15:43

Pırlanta kimileri için bir tutku, kimileri için ticaret. Sonuç olarak herkes için değerli. Özellikle de kadınlar için hem maddi hem de manevi bir değere sahip.

Pırlanta değerlidir ama ne kadar değerli? Bu soru size biraz tuhaf gelebilir ancak; cevapları duymadan karar vermeyin. Hatta alacağınız pırlantanın sertifikasın görmeden satın almayın.

Ülkemiz de mücevherat sektörü hayli hareketli. Kültürel olarak takıya yadsınamaz bir düşkünlüğümüz var. Özellikle de pırlantaya ve tek taşa tutku derecesinde düşkünüz. Hal böyleyken pırlanta piyasasının da hareketli olması çok normal. Bu hareketlilik bazen kalitesi düşük pırlanta, taklit, sertifikasız ürün ve yasal olmayan temin gibi konu başlıklarını gündeme getirebiliyor. İstenmeyen bu durumları marka, sertifika ve sertifikadan yer alan isim önler.

Sertifika

Pırlanta alırken, güvenilir marka olması bu yüzden çok önemli. Bilinçli bir tüketici alacağı pırlantanın ne şekilde temin edildiğini bilmek zorundadır. Sertifikada bulunan onayların kime ait olduğu ve ne kadar profesyonel bir firmadır sorularının cevabını alabilmelidir.

Aldığınız bir tektaş ya da benzeri pırlanta bir ürün, Lida Pırlanta onayına sahipse, sonsuz güven duyabilirsiniz. Pırlantada Lida güvencesi, orijinalliğin, kalite ve şıklığın teminatıdır.

Lida Pırlanta – http://www.lidapirlanta.com , 37 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin lider Toptan Pırlanta şirketidir. Asla taviz vermediği çalışma ilkeleri ile en güvenilir Pırlanta unvanına sahip. Ayrıcalıklı tasarımları ile fark edilmeyi her zaman başarıyor. Bu yüzden Türkiye’nin en ünlü mücevherat markaları Lida ile çalışıyor. Toptan Pırlanta şirketi, işinde olduğu gibi çalıştığı firmaları da özenle seçmektedir.

Her kadının kalbini kazanan tasarımlar, hazırlamak kolay bir iş değil. Gerçi kadınlar pırlantanın her halini seviyor fakat Lida bu sevgiyi tutkuya dönüştürmeyi biliyor. Yenilenmek ve her zaman daha iyisini hedeflemek firma için bir ilke.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr