TMO GENEL MÜDÜRÜ GÜLDAL TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 21:11

TMO GENEL MÜDÜRÜ GÜLDAL TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

TMO GENEL MÜDÜRÜ GÜLDAL TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

26 Eylül 2020 - 9:58

846
google haberler

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel  Müdürü Ahmet Güldal ve beraberindeki Ticaret Dairesi Başkanı Çağatay Maraş, Alım Muhasebe Dairesi Başkanı Gökhan Gürbüz, Özel Kalem Şube Müdürü Fatih Kaya, Bandırma Şube Müdürü Ömer Güncü ve Şube Müdür Yardımcısı Dursun Esen Ticaret Borsasını ziyaret ettiler.

Ziyarete gelen TMO heyetini Borsanın Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek , Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Başkan Yardımcısı Şükrü Funda ve Genel Sekreter Ertunç İşbay karşıladılar.

Güldal “Satış Salonları Güven ve Kazanç Yeri”

Elektronik satış salonunu gezen TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal borsanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Güldal “Satış salonu ile birlikte çiftçimiz daha çok kazanacak ve güvenli bir alışveriş ortamı sağlanmış olacak. Tarımsal ticaret için bu tarz satış salonu olan borsalar çok önemli” dedi.

Borsanın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin bölge tarımı için yapılan çalışmaları ve borsacılık faaliyetlerini anlatarak sektörün beklentilerini dile getirdi. Sezgin “ Borsamızda satıcı da alıcıda kazançlı. Güvenli ve adil bir ortam oluşturuyoruz. Bandırma Ticaret Borsası bölge tarımı için önemli bir unsur haline geldi.” Dedi.

Borsanın Meclis Üyesi İsmail Tunçbilek’te ziyarete gelen TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ve beraberindekilere Borsanın lisanslı depo çalışmaların anlatarak bilgi verdi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x